Dizajnové omietky pre váš interiér

­


Ste unavení z nudných a bežných stien vo vašom domove? Ponúkame vám jedinečnú možnosť premeniť váš interiér s pomocou nanášania dekoratívnych omietok. Naša odborná ekipa je pripravená priniesť do vášho domova nový rozmer elegance a štýlu.
Pri nanášaní dekoratívnych omietok sme lídrami v oblasti. Naši skúsení remeselníci využívajú najmodernejšie techniky a materiály na dosiahnutie bezchybného výsledku.

Sme odborníci na nanášanie rôznych druhov dekoratívnych omietok, vrátane hladkých, struktúrovaných, s vzormi a metalických.
Naše dekoratívne omietky sú nielen vizuálne atraktívne, ale aj odolné a trvanlivé. S našimi kvalitnými materiálmi a precíznou prácou zaručujeme, že vaše steny budú mať dlhotrvajúci a efektný vzhľad.

Poskytujeme služby nanášania dekoratívnych omietok v lokalite Liptova a širšom okolí (Poprad, Banská Bystrica, Žilina). Zaujíma nás každý projekt, či už ide o malú obývačku alebo veľký komerčný priestor. Naša odborná ekipa vám poskytne poradenstvo a pomôže vám vybrať si najlepšie riešenie pre vaše potreby.

Kontaktujte nás ešte dnes a objavte kreatívne možnosti, ktoré nanášanie dekoratívnych omietok prináša. Zmeníme vaše steny na umelecké diela, ktoré budú okúzľovať každého návštevníka!

BETON ART<br>
BETON ART
Pohľadový betón
BETON MARMO na podlahu&nbsp;
BETON MARMO na podlahu 
Efekt betónu na podlahu
CALCE GRASSELLO <br>
CALCE GRASSELLO
Benátsky štuk
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; CORADO
       CORADO
Perleťový efekt
CALCE MARMORINO
CALCE MARMORINO
Efekt Travertínu
&nbsp;&nbsp; OXIDECOR E
   OXIDECOR E
Efekt hŕdze
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; SAHARA
         SAHARA
Perleťový efekt zo štruktúrou piesku
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; REVELLO&nbsp;
        REVELLO 
Perleťový efekt
&nbsp; PERLAGRANDE
  PERLAGRANDE
Perleťový efekt
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; RUSTICON
       RUSTICON
Efekt starej steny
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; CRACLE
        CRACLE
Efekt popraskanej farby