Profesionálne Tapetovanie - Liptovský Mikuláš, Ružomberok a okolie

Tapetovanie často patrí k používaným dekoratívnym úpravám stien interiéru, domácnosti, reštaurácií, obchodov, hotelov...

Kedysi sa tapety s lacnými vzormi používali v panelákoch namiesto omietky. Dnešné tapety sú omnoho kvalitnejšie a ponúkajú obrovskú škálu rôznych vzorov, ktoré sa hodia na tapetovanie napríklad len jednej steny.

Takto upravené steny výborne doplnia Váš interiér, ktorý sa ničím iným nedá napodobniť.

Ďalej je veľa vzorov, ktoré sa hodia aj na tapetovanie celej miestnosti. Záleží už len na Vás pre aký vzor a v akom rozsahu sa rozhodnete. 


Voľba tapety je len 50% žiadaného efektu.Zbytok záleží na dobre odvedenej práci tapetára.

Tapety musia byt nielen správne nalepené, ale taktiež kvalitne a čisto. Okrem spôsobu lepenia (obzvlášť pri naviazavaní nejakého vzoru) je dôležité použiť kvalitne lepidlo a vhodne náradie.

Našim cieľom pri tapetovaní je precízne spájanie pruhov ku sebe a úplné perfektne zarezávanie tapiet ku stavebným prvkom (okna, zárubne a pod.) 


Najatie skutočných profesionálov

V dnešnej dobe je kopa možnosti pre voľbu tej správnej tapety. Rozdiely sú v textúre, vzore, použitom materiáli a dizajne; preto môže byť zložité vybrať tú správnu tapetu alebo skombinovať tapety tak, aby spolu vytvárali požadvaný efekt.

Práve za týmto účelom budete potrebovať, profesionálov, ktorí vedia robiť svoju prácu dôsledne a môžu to ponúknuť aj Vám.
A to sme práve my!! Výsledky našej práce si môžete pozrieť tu


Odstránenie starých tapiet

V nasej ponuke prác je aj odstránenie starých tapiet a následné tapetovanie Vašich stien tapetami podľa vášho výberu. Možno ste si už našiel tapetu, ktorú chcete použiť. Ak nie, opýtajte sa nás, radi Vám pomôžeme.

Tapetujeme a lepíme všetky typy tapiet (vliesové, vinylové a papierové tapety, tak textilné, sklovlaknité tapety a fototapety) po celom Liptove, v Liptovskom Mikuláši, Ružomberku a okolí.
tapetovanie liptov